Ünlü İsimler Eve Kapandı

0
310

Corona virüs salgını tüm tedbirlere rağmen yayılmaya devam ediyor. Türkiye’de vaka sayısının artması ile alınan önlemler de attırıldı. Ünlü isimler ise coronadan etkilenmemek için evlerine kapandılar.

FETTAH CAN – CANSU KURTÇU
Cansu Kurtcu ve Fettah Can da günlerini evde geçiren ünlülerden. Kurtcu, ikiz çocuklarıyla kek yaparken çektikleri videoyu sosyal medyada şu notla paylaştı, “Korona günlerinde aşk. Ah ne günler günler gelecek daha. Bizden hepinize bol umut ve bolca sevgi gelsin.

BADE İŞÇİL
Bade İşçil, “Devletimiz gereken önlemleri alıyor. Daha da etkili kararlar alınacağına eminim. Okullar, çocuklar ortaya saçılsın diye kapatılmadı. Ebeveynler biraz sorumluluk!” notunu düştü..

İREM DERİCİ
Eve kapandığını belirten İrem Derici ise, “Birey olarak yapmam gereken her şeyi yaptım. Tüm konserlerimi üç hafta önceden iptal ettim. Bu süreçte okuduğum her şey beynime işliyor ve istemsizce öksürmeye başlıyorum. Belirtileri okurken bile boğazım kaşınıyor. Kendini umursamayan çevresini düşünsün” diye yazdı.

ÖZGE ULUSOY
Mecbur kalmadıkça sokağa çıkmayın” uyarısı yapan Özge Ulusoy, eldiven, maske ve dezenfekte eşliğinde, kimseyle temas etmeden, moral için açık havada yürüyüş yaptığını belirtti.

PELİN AKİL
Evde ikizleriyle zaman geçiren Pelin Akil, “Tatil oldu demek, AVM’ye gitmek değildir. Daha çok bilinçlenmemiz lazım. ‘Tokalaşmayın ve öpüşmeyin’ diye diye dilimizde tüy bitti” dedi.

CEYDA DÜVENCİ – BÜLENT ŞAKRAK
Evimizdeyiz… her şey yolunda… endişelerimizi, korkularımızı cebimize koyduk, kabul ettik hepsini… zor dönemi avantaja çevirmeyi tercih ettik. Bol bol zaman geçirmenin sevinci bizi iyi hissettiriyor… Daha fazla oyun oynamaya odaklandık. Birlikte nasıl daha eğleniriz, kahkahalarla güleriz, bu duygunun peşine düştük… Evet zor, evet gergin zamanlar, evet endişeliyiz… Hepsi gerçek…

Kaynak: https://www.gecce.com/