Tom Hanks Ve Eşine Corona Virüs Teşhisi

0
315
Mandatory Credit: Photo by David Fisher/Shutterstock (10525963jj) Tom Hanks and Rita Wilson 26th Annual Screen Actors Guild Awards, Arrivals, Shrine Auditorium, Los Angeles, USA - 19 Jan 2020
Mandatory Credit: Photo by David Fisher/Shutterstock (10525963jj) Tom Hanks and Rita Wilson 26th Annual Screen Actors Guild Awards, Arrivals, Shrine Auditorium, Los Angeles, USA – 19 Jan 2020

ABD’li ünlü oyuncu Tom Hanks ile eşi Rita Wilson’da Corona virüsü tespit edildi. Hanks bu olayı sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Elvis Presley’in hayatıyla ilgili bir film çekmek üzere gittiği Avustralya’da eşi Rita Wilson ile yapılan yeni tip corona virüs (kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu. Paylaşımında karantinaya alınacakları bilgisini veren Hanks gelişmeler konusunda haberdar edeceğini söyledi.

Tom Hanks İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Merhaba millet! Rita ve ben burada Avustralya’dayız. Soğuk algınlığımız ve bazı vücut ağrılarımız gibi biraz yorgun hissettik. Rita’nın gelip giden bazı titremeleri vardı. Hafif ateşler de. Bir şeyleri doğru yapabilmek adına, Corona virüs için test yaptırdık ve pozitif bulundu. Eşimin durumu şu anda iyi… Sonra ne yapacağız? Sağlık görevlilerinin uymamızı istediği bazı protokolleri vardır. Eşim ve ben, halk sağlığı ve güvenliği gerektirdiği sürece test edilecek, gözlemlenecek ve izole edileceğiz. Dünyayı haberdar edeceğiz.

https://www.instagram.com/tomhanks/?hl=tr