Talya Tıp Merkezi’nde Sağlıklı Yaşam Konseptinde Enerji Tıbbı Terapileri Engin Erarslan ve Ekibi ile Başladı

Talya Tıp Merkezi, Makro Oluşum Akademi ve Biomanyetizma ve Transterapi Teknikleri Uygulayıcıları Derneği’ni (BTTUDER) ağırladı.

0
1161

Talya Tıp Merkezi, Makro Oluşum Akademi ve BioManyetizma ve TransTerapi Teknikleri Uygulayıcıları Derneği (BTTUDER) konsorsiyumunda, Talya Tıp Merkezi‘nde, sağlıklı yaşam konsepti ile enerji tıbbı terapilerinin yapılması için 16 Kasım Cumartesi günü tanıtım kokteyli düzenlendi ve mutabakat imzalandı.

Talya Tıp Merkezi Başhekimi Dr. Mehtap Abay, “Geleneksel Tıbbın yanı sıra son çeyrek yüzyılda enerji tıbbındaki gelişmeleri Talya Tıp Merkezi olarak yakından takip etmekteyiz, bu gelişmeleri Antalya halkı ile buluşturmak amacıyla bünyemizde ‘Sağlıklı Yaşam Konsepti’nde enerji tıbbı terapilerine başlıyoruz” dedi.

BTTUDER Yönetim Kurulu Başkanı Engin Erarslan da “Enerji tıbbı, dünyanın hemen her yerinde, birçok hastanede de klinik düzeyinde kullanılan, eğitimleri akademi ve enstitü düzeyine gelmiş çalışmalar bütünlüğüdür. Ülkemizde de uluslararası geçerliliği olan sertifikasyon sistemi ile eğitimlerini verdiğimiz enerji tıbbı uygulamalarını Talya Tıp Merkezi ile ortak platformda uygulamaya başlıyoruz” diye konuştu.
Talya Tıp Merkezi‘nde, Bioenerji + Manyetizma (BioManyetizma) ve TransTerapi‘nin yanı sıra Reiki, Nefes, Yoga ve SCIO çalışmaları da gerçekleşecek.