Şeyma Subaşı ”Her gün Ağlıyorum…”

0
361

Koronavirüs nedeniyle kızını göremeyen Şeyma Subaşı isyan etti ve kızıyşa bir fotoğrafını paylaşarak ”Kızımı görmek istiyorum. Her gün ağlıyorum” ifadelerini paylaştı.

Melisa babasıyla birlikte Dominik’e gitmişti. Survivor çekimlerinde babasıyla birlikte olan Melisa geri dönemedi. Şeyma Subaşı ise burada İtalyan sevgilisiyle karantinadayken uçuşların iptal olması nedeniyle gidemedi.

Şeyma Subaşı ağlarken çektiği bir fotoğrafı şu ifadelerle paylaştı:  “Gerçekten neden mi kilo verdim, mutsuzum ve depresyondayım? Kızımı görmek istiyorum. Her gün ağlıyorum. Nelerin üstesinden geldim ama bunda elim kolum bağlı. Lanet olsun sana corona” 

Melisa ile daha önceden çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Bu öyle 10 gün tatile gidip geldim gibi bir şey değil. Yaklaşık 1 aydır kızımı göremiyorum ve ne zaman göreceğimi bilmiyorum. Allah kimseyi evladından böyle ayrı bırakmasın. Sağlıklı ve mutlu olması önemli olan biliyorum ama işte, kalp ve boğaz düğümleniyor bir süre sonra. Uçuşların açılmasını bekliyorum sadece ona kavuşmak için. Şu anda ağlıyorum ama birazdan modumu değiştirmek için müzik açıp, spor yapıp, dans edeceğim kendi kendime.”

Kaynak: https://www.gecce.com/