Şevval Şahin Katıldığı Programda Zor Anlar Yaşadı

0
235
https://www.haberturk.com/

Pandemi dönemlerde sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile yaptığı partilerle gündem olan Şevval Şahin bu seferde CNN kanalının ‘Sorgu Sual’ programına katıldı.Programda zor anlar yaşayan Şevval Şahin birçok soruyu yanıtsız bıraktı.

“Türk olmakla gurur duyuyorum” diyen Şahin’e Türk olmakla ilgili neyi biliyorsunuz?” sorusu yöneltildi. Şahin “Bir Türk kadını benim için her zaman özgüvenli olmayı bilen, kendi ayakları üzerinde duran ve nereden geldiğini unutmayandır” diyerek yanıtladı.

Ünlü model “Türkiye’de kaç coğrafi bölge vardır?”, “Atatürk’ün her hangi bir sözünü biliyor musunuz?” ve “İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?” sorularına cevap veremedi.

Programda oluşan gerilimi daha fazla kaldıramayan Şevval Şahin, stüdyoyu terk etti. Bir süre sonra sakinleşerek geri dönen Şahin, birçok soruda pas hakkını kullandı.

Şevval Şahin’e  ‘Fahrettin Koca’yı tanıyor musunuz?’ sorusu yöneltildi. Türkiye güzeli bu soruyu da yanıtlayamayarak pas dedi. Yaptığı partilerle sık sık gündem olan Şahin “Her insan gibi hassasız bu konuda ama bir şekilde hayatımıza devam etmeye çalışıyoruz sonuçta. Pandemi sürecinde yanlış yaptığım bir şey görmüyorum. Çünkü her insan gibi ben de 4 ay boyunca Miami’deydim, ben de evden çıkmadım” sözleriyle şaşırttı.

Kaynak: https://www.gecce.com/