Selena Gomez’den Justin Bieber Açıklaması

0
586
https://www.nbcnews.com/pop-culture/pop-culture-news/selena-gomez-says-she-experienced-emotional-abuse-justin-bieber-relationship-n1124916

Selena Gomez 7 yıl boyunca ilişki yaşadığı Justin Bieber hakkında açıklama yaptı.

Selena Gomez ve Justin Bieber’ın 7 yıllık ilişkileri bittikten sonra Justin Bieber Hailey Baldwin ile birlikte olmaya başlamıştı. Geçtiğimiz yıl ise Justin Bieber ve Hailey Baldwin evlendiler. Selena Gomez ise uzun bir aradan sonra Justin Bieber hakkında ilk kez konuştu.

Gomez  ‘’Güzel bir şey yaşadım ve bunu asla inkâr etmeyeceğim’ diyen bir şarkı. Çok zor bir ilişkiydi ve bittiğine çok mutluyum.” dedi. Yazdığı şarkıda bu ayrılığı anlatan ünlü şarkıcı, “Bittiğini söylemek için bunun harika bir yol olduğunu hissettim, biliyorsunuz, bitti. Bunu anlıyorum ve buna saygı gösteriyorum. Şimdi burada tamamen yeni bir sayfa açıyorum” dedi.

Selena Gomez Justin Bieber’la ilişkisinin olduğu dönemin zor oluğ olmadığına karşı cevap olarak ise “Hayır, çünkü onda gücü buldum. Kurban zihniyetinden kurtulamamak tehlikeli. Saygısızlık etmiyorum, bir tür istismar kurbanı olduğumu hissediyorum…” yanıtını verdi.

Gomez duygusal istismara uğradığını itiraf edip “Bence bir yetişkin olarak bunun farkına varmanın bir yolunu bulmak zorundaydım. Yapmakta olduğum seçimlerin bilincine varmak zorundaydım” dedi. Gomez, “Kesinlikle hayatımın geri kalanını bundan bahsetmekle harcamak istemiyorum; gerçekten hiç olmadığım kadar güçlü hissettiğimi ve mümkün olduğu kadar da onurlu bir şekilde bunu aştığımı söyleyebildiğim için gerçekten gururluyum.” dedi.

Kaynak: https://www.gecce.com/haber-selena-gomezden-soke-eden-justin-bieber-aciklamasi