Prens Harry Ayrılık Hakkında İlk Kez Konuştu!

İngiltere kraliçesi II. Elizabeth’in torunu Sussex Dükü Prens Harry, Kraliyet Ailesi’nden ayrılışı hakkında ilk kez konuştu.

0
427
https://dailygamingworld.com/why-the-resignation-of-prince-harry-and-meghan-markle-is-unhelpful-for-the-royal-family/

İngiltere Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle, geçtiğimiz hafta Kraliyet ailesinden ayrıldıklarını duyurmuşlardı. Prens Harry ayrıldıktan sonra ilk kez şunları söyledi:


“Son birkaç haftada ne okuyup duyduğunuzu hayal dahi edemem. O yüzden gerçeklerin paylaşabildiğim kadarını benden dinlemenizi istiyorum. Bir Prens olarak değil, bire dük olarak değil, sadece Harry olarak. Meghan’a kucak açtınız. Hayatta aradığım mutluluğu ve aşkı Meghan’da bulduğumu gördünüz. Eşim olarak seçtiğim kadın, benimle aynı değerleri paylaşıyor.
Meghan ile evlendiğimizde heyecanlıydık, umut doluyduk, hizmet etmek için buradaydık. Tüm bu nedenlerden ötürü işlerin bu noktaya gelmesi benim için büyük bir üzüntü kaynağı. Kendim ve eşim için Kraliyet ailesi görevlerini bırakma kararını kolay bir şekilde almadım. Yıllarca devam eden zorlukları haftalarca süren görüşmeler izledi.
Biliyorum her zaman doğru seçimleri yapmadım. Ancak bu konuda başka bir seçenek yoktu. Şunu açıklığa kavuşturmak isterim ki, kimseyi terk etmiyoruz. Kesinlikle sizleri terk etmiyoruz. Kraliçemize kamu finansmanı olmadan hizmet etmeyi ümit ediyorduk. Maalesef bu mümkün olmadı. Bu durumun kim olduğumu ya da ne kadar kararlı birisi olduğumu değiştirmediğini düşünerek unutmadan yaşananları kabullendim. Umarım bu anlamanıza yardımcı olur. Ailemi bildiğim her şeyden bir adım geri çektim. Bunu huzurlu bir hayat olmasını umduğum yönde ileri bir adım attım. İngiltere benim yuvam ve aşık olduğum yer. Bu asla değişmeyecek.

Kaynak: https://www.gecce.com/haber-prens-harry-ayrilik-hakkinda-ilk-kez-konustu