On binlerce Antalyalı Hobi Fest 2019’a Akın Etti

Antalya Büyükşehir Belediyesi himayesinde düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek Hobi Festivali, Hobi Fest 2019 on binlerce Antalyalıyı buluşturdu. Antalya adrenalin ve eğlence dolu iki gün geçirdi.

0
380

Hobi Fest 2019, ikinci gününde de muhteşem etkinliklere ev sahipliği yaptı. İki gün boyunca Antalyalılarla birlikte olan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek festival heyecanını vatandaşlarla birlikte yaşadı. Etkinlik alanında gerçekleşen birçok aktiviteye de katılan Başkan Böcek off-road aracı sürdü, motosiklete bindi, engellilerle basket oynadı.

Hobi Fest 2019 iki gün boyunca farklı etkinlikleri Antalyalılar ile buluşturdu. Off-Road özel seyirci etabı, nostaljik otomobil ve motosiklet sergisi, satranç sporu eğitim ve müsabakaları, kumandalı otomobil yarışları, fly board gösterileri, basketbol turnuvası, karma fotoğraf sergisi gibi birbirinden renkli aktiviteler yer aldı. Hobi Fest 2019 birbirinden renkli konserler ve dans gösterilerine ev sahipliği yaptı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası’nın konseriyle başlayan sahne gösterileri, Konyaaltı Oda Orkestrası’nın muhteşem konseriyle devam etti. Konserlerin ardından Zumba gösterisi ve Fatih Haktan Coşkun Dans Akademisi’nin modern dans gösterisi Antalyalılarla buluştu. Sahne gösterilerine yoğun ilgi gösteren vatandaşlar son olarak sahne alan engellilerden oluşan Lokomotif Dans Ritim Konseri’ni ise ayakta alkışladı.