NikkieTutorials Trans Birey Olduğunu Açıkladı

Hollandalı ünlü Youtuber Nikkie de Jager, bilinen adıyla NikkieTutorials, paylaştığı youtube videosu ile trans birey olduğunu duyurdu.

0
574


https://www.yourtango.com/2020330952/is-nikkietutorials-transgender-watch-heartfelt-video

Bir süredir kendisinin kimliğini ifşa etmek için tehdit aldığını söyleyen Nikkie, bu şantajların açıklamayı kendi istediği şartlarda yapma şansını elinden aldığını söyledi.


Bugün sizinle hep bir gün paylaşmak istediğim bir şeyi paylaşacağım ama benim istediğim şekilde. Ve bu şans benim elimden alınmış gibi görünüyor. Şimdi ise, gücümü geri alıyorum. Bugün bunu söylediğime inanamıyorum ama sonunda bunu yapmak çok iyi hissettiriyor… Gençliğimde yanlış vücutta doğmuştum. Yani bu da trans olduğum anlamına geliyor. Bu videoyu çekmek korkutucu ama çok özgür ve hafiflemiş hissediyorum.


Nikkie aynı zamanda takipçilerinin soracağını düşündüğü birkaç soruyuda cevapladı. Bunlardan birisi Dylan’ın destekçi olup olmadığıydı.


Dylan ve ben birbirimizden hoşlanmaya başladığımızda henüz bilmiyordu. Şimdi biliyor ama keşke ona daha önce söyleseydim… Aynı durumdaysanız, birine gerçekten aşık olduysanız, ona söylemek zorundasınız. Beni örnek alın. Ne kadar erken olursa o kadar iyi.

17 dakikalık videonun sonlarına doğru tekrar şantaj konusuna değinen Nikkie, “Bu videoyu kendi istediğim zaman çekmeyi düşünüyordum ama görünen o ki insanların gerçekten kendileri olmasından nefret edilen bir dünyada yaşıyoruz. Hikayemi, anlatmaya korktuğumu ya da yalan söylediğimi düşündükleri için basına sızdırmak istediler. Ama ben korkmuyorum. Bana şantaj yapmak isteyenler, bu sizin için.” Dedi.