Moki’nin Büyülü Dünyasına Hoş Geldiniz

Eski Lara Yolu’nda bulunan Moki Oyun Atölyesi, çocukların eğitim ve eğlenceyi bir arada deneyimlemesine fırsat veren farklı konsepti ile dikkat çekiyor.

0
2476

Antalya geçtiğimiz aylarda çok farklı bir mekanla tanıştı. Hikmet Göksoy ve Beyza Oyman Göksoy’un sahibi olduğu Moki Oyun Atölyesi, kasım ayı içerisinde faaliyete geçmesine rağmen çok kısa sürede dikkat çekerek çocukların ve anne babaların beğenisini kazandı. Eğlenceli oyun alanlarında, birbirinden yaratıcı aktiviteler düzenleyen Moki Oyun Atölyesi, bilgilendirici, öğretici, eğitici etkinliklerle çocukların zihinsel gelişimlerine katkıda bulunuyor. Yaşıtlarıyla bir arada oyunlar oynayan çocuklar bir yandan paylaşmayı ve sosyalleşmeyi öğrenirken bir yandan da yeteneklerinin farkına varıp kendilerini daha iyi tanıyor, zamanlarını daha kaliteli ve verimli geçiriyor. Moki’de çocuklar, duyu ve sanat atölyeleri ile eğlenirken öğreniyor. Değişik oyunlarla, daha önce hiç denemedikleri faaliyetlerle tanışan çocuklar, bakış açılarını genişletip daha yeniliklere açık hale geliyor, donanımlarını artırıyor.

Anne babaların da rahatını düşünen Moki Oyun Atölyesi, çocuklar güven içerisinde oynarken ailelerin huzurla vakit geçirip dinlenebileceği, keyifle içeceklerini yudumlarken sakince sohbet edebilecekleri cafe bölümüyle de hizmet veriyor. Kişiye özel kutlamaların da düzenlendiği mekânda, aile boyu sağlıklı ve leziz yiyecekler bulabileceğiniz gibi hediyelik oyuncak ve kitaplar da satın alabilirsiniz. Moki Oyun Atölyesi, cıvıl cıvıl renkli dünyasını keşfetmeniz için sizleri bekliyor.