Mercedes-Benz Fashıon Week İstanbul İlk Kez Dijital Platformda Gerçekleşecek

0
315
https://www.milliyet.com.tr/pembenar/

Mercedes-Benz Fashıon Week İstanbul’un 15. sezonunun resmi tarihleri açıklandı. Etkinlik 12-16 Ekim 2020 tarihinde dijital platformda gerçekleşecek.

Etkinlik Türkiye Tanıtım Grubu (TTG) desteği ile uluslararası dijital platformalardan gerçekleşecek. Markalar ve tasarımcılar yeni koleksiyonlarını www.mbfwistanbul.com  adresi üzerinden sanal etkinlik alanında sunma imkanı bulacaklar. Ayrıca etkinlik takviminde sanal showroom’lar, paneller, Podcast’ler yer alacak.

Değişimi, inovasyonu ve endüstrinin sürdürülebilirlik ekseninde geleceğini sahiplenen MBFWI, İlkbahar-Yaz sezonunun yanı sıra Sonbahar-Kış sezonuna da yer verecekler.

30’dan fazla tasarımcının katılacağı bu dijital etkinliğin defile çekimleri Galataport İstanbul ve Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek. İstanbul’un kültürel ve tarihi zenginlikleri dijital moda haftası aracılığıyla eş zamanlı olarak global moda platformlarına taşınacak.

Aynı zamanda dijital moda haftasının katılımcılara ve izleyicilere sınırların kaldırılarak özgür ve yaratıcı platform sunduğuna inanan MBFWI, etkinliğin yeni detaylarını önümüzdeki günlerde paylaşacak.

Kaynak: https://www.oggusto.com/