Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nden Spora Destek

Sağlık için olmazsa olmaz sporun, yaşam biçimi olarak yaygınlaşması için ülkemizin önemli kulüpleri ile ortak çalışmalar yürüten Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol ve Futbol takımları ile iş birliği yaptı.

0
1067

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü arasında iş birliği anlaşması yapıldı. 05 Aralık Perşembe günü Adalya Vakfı Engelsiz Cafe’de yapılan anlaşma kapsamında, Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol ve Futbol takımlarının sporcu ve teknik heyetinin tüm sağlık hizmetleri, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi tarafından yapılacak.

Anlaşmanın imza törenine, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdür Yardımcısı Uğur Kirez ve Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Murat Şimşek ile sporcular katıldı. Atılan imzalarla iş birliği resmileştirildikten sonra kadın hentbolcular, sağlıktaki takım arkadaşları Medical Park Antalya Hastane Kompleksi için imzaladıkları hentbol topunu, futbol takımı da takım formasını yetkililere hediye etti.