Kuşaktan Kuşağa Antalya Rüzgarı Esti

Kuşaktan Kuşağa Antalya Grubu ‘Atatürk’ü Anma Gecesi’ düzenledi. 13 Kasım Çarşamba akşamı düzenlenen gece, grup üyelerini bir araya getirdi.

0
515

Kuşaktan Kuşağa Antalya Grubu‘nun Atanpark Otel’de düzenlediği geceye, her meslekten iş insanları ve grup üyeleri katıldı. 320 kişinin yer aldığı organizasyonda, Tülay Kuzu, Genco ve Karadeniz ekibi sahne aldı.

Antalya’ya mal olmuş isimlerden Mehmet Algın da şarkılarıyla anıldı. Girişte her üyenin karanfil takılarak karşılandığı etkinlikte, sunuculuğu Yekta Başeğmez yaptı. Gecede, grubun başkanı Bülent Kantarcılar söz alarak, Kuşaktan Kuşağa Antalya Grubu ile sosyal yardımlaşma konusunda, Antalya’ya bir soluk getirmek istediklerini, Beyaz Baston Körler Derneği’ni ziyaret edip katkıda bulunduklarını ve Uluslararası Engelliler Federasyonu’na tekerlekli sandalyeler bağışladıklarını belirtti ve yönetim olarak yardımlarının devam edeceğini ifade etti.

Kantarcılar, 1995 yılında kurulan Kuşaktan Kuşağa Antalya Grubu’nun amacının gelecek nesillere anane ve göreneklerimizi aşılamak, gençlere sahip çıkmak, Antalya’nın kent kimliğinin öne çıkmasında ve kültürel yapıda sağlam adımlar atılmasında öncülük etmek olduğunu belirtti. Herkesin coşkuyla eğlendiği gecenin sonunda yaş pasta kesilerek misafirlere ikram edildi.