Konyaaltı’nda futbol ve tenis kursları başlıyor

0
132

Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde çocuklara yönelik hazırlanan kış dönemi futbol ve tenis kursları başlıyor.

Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde çocuklar için hazırlanan futbol ve tenis kurslarına başvurular online olarak başladı. Farklı yaş gruplarından çocukların uzman eğitmenler eşliğinde ücretsiz olarak faydalanabileceği kurslara, katılımcılar, 25 Ekim 2021 tarihine kadar www.konyaalti.bel.tr adresi üzerinden başvuru yapabilecek.

KURS MERKEZLERİ

Kurslar, pandemi koşullarına uygun olarak düzenlenecek. Kurs girişlerinde ateş ölçümü, 12 yaş üzeri çocuklara HES kodu sorgulaması yapılacak. Kurslar, Konyaaltı Belediyesi Atatürk Stadı, Naim Süleymanoğlu Parkı ve Porto Bello Otel tesislerinde gerçekleşecek. 

SANAT VE SPOR KURSLARIMIZ DEVAM EDECEK

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, geçtiğimiz dönem pandemi şartları nedeniyle spor ve sanat kurslarını istedikleri ölçüde düzenleyemediklerini söyledi. Esen, “Salgın sürecindeki değişiklik ve normalleşme süreciyle birlikte sanat ve spor alanında, Konyaaltı sakinlerine yönelik ücretsiz kurslarımızı açmaya devam ediyoruz. Kış dönemi futbol ve tenis kurslarımıza katılacak çocuklarımızın iyi bir eğitim dönemi geçirmelerini, yaşadıkları sürece sporun hayatlarında hep var olmasını diliyorum’’ dedi.