Konut Fuarı Büyük İlgi Gördü

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği tarafından organize edilen 0,99 Konut Fuarına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Yüzlerce kişiyle yapılan görüşmelerde Antalya’nın güçlü firmalarının stant açtığı fuarda sıcak satışlar da yapıldı.

0
534

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği tarafından organize edilen konut kredilerindeki şok indirimin vatandaşların daha çok faydalanması ve konut sahibi olması için gerçekleştirdiği fuar büyük ilgi gördü.

Agora AVM’de gerçekleştirilen konut fuarına, Antalya’nın tanınmış ve ülke genelinde başarılı projeler gerçekleştiren firmalar katıldı. Fuarda vatandaşlar ile bire bir görüşmeler yapıldı, konut kredileri hakkında bilgiler aktarıldı. Fuar’ın başarılı bir şekilde tamamlandığını belirten Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı A. Atılgan Sert, Antalya’ da ilk kez bu tarz da bir fuarı dernekleri tarafından gerçekleştirildiğini ve ziyaret edenlerce memnuniyetle karşıladığını söyledi.

Fuar açılışına da katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez ilçemizde birbirinden güzel projeler yükseliyorken böylesine güzel bir fuar ile vatandaşlarımızın, bütçelerine uygun konut için fırsat yakaladığına inanıyorum” diye konuştu.