Kepez’in Sokak Festivali’nde Çocuklar Çok Mutluydu

Kepez Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda açılışını gerçekleştirdiği Sokak Festivali renkli görüntülere sahne oldu. Sokak Festivali, öğretici ve eğlendirici etkinliklerle çocuklara da unutulmaz anlar yaşattı.

0
347

Kepez Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda açılışını gerçekleştirdiği Sokak Festivali, birbirinden güzel etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı. Dolu dolu bir etkinlik tablosunun hazırlandığı Sokak Festivali, büyükler kadar çocuklarında ilgi odağı oldu. Festival öğretici ve eğlendirici etkinliklerle çocuklara da unutulmaz anlar yaşattı. Çocuklar unutulmaya yüz tutmuş mesleklerin ustalarından işçilik öğrenirken, bir yandan da geleneksel oyunlarla ebeveynlerinin çocukluklarına yolculuk yaptı.

Birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapan festival, konserlere ve nefes kesen görsel şovlara da sahne oldu. Türk mutfağının farklı lezzetlerini de Antalyalılara sunan Sokak Festivali’nde alışveriş alanları, çocuk oyun alanları, lunapark alanları yer aldı. Tahta bacaklar, palyaçolar, çizgi film karakterlerinin yer aldığı maskotlar ise festivale renk kattı. Sokak sanatçılarının da renklendirdiği festivalde, ziyaretçiler her akşam canlı akustik müzik eşliğinde keyifli saatler geçirme şansı yakaladı.