Kepez’in kadınları Güne Sporla Başlıyor

0
185
https://www.kepez-bld.gov.tr/index.php

Kepez Belediyesi’nin ilçede 3 noktada düzenlediği step, aerobik ve pilates egzersizleri ile kadınlar güne sporla başlıyor. Sosyal mesafe kuralına uygun olarak düzenlenen spor etkinlikleriyle kadınlar hem fazla kilolarından kurtuluyor, hem de güne sağlıklı ve zinde başlıyor.

Pandemi sürecinde evlerinde hareketsiz kalan kadınlar için harekete geçen Kepez Belediyesi, ilçenin farklı noktalarında spor etkinliği düzenliyor.  Turgut Özal Spor Salonu, DokumaPark ve Adnan Menderes Yüzme Havuzu olmak üzere ilçedeki 3 nokta da düzenlenen step, aerobik ve pilates egzersizleri ile Kepez’in kadınları güne zinde başlıyor. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Kepez Belediyesi, pandemi nedeniyle evde kalmak zorunda olduğumuz bu süreçte, hareketsiz yaşamada ‘Hayır ‘ diyor. Evlerinde hareketsiz kalan hanımlar için farklı yer ve saatlerde spor etkinliği düzenleyen Kepez Belediyesi, bu hizmetini de sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleştiriyor. 

Açık havada spor keyfi 

Spor etkinliklerinin düzenlendiği DokumaPark’ta ise sabah sporları açık havada bir başka güzel oluyor. Güne sağlıklı ve zinde başlayan Kepezli kadınlar, DokumaPark’ın eşsiz doğal güzelliği arasında spor yapıyor. Kepez Belediyesi, fazla kilolarından kurtulmak, kilosunu korumak, en önemlisi de sporla sağlıklı yaşamın kapılarını aralamak isteyen tüm kadınları spor etkinliklerine bekliyor. Kepez Belediyesi, hanımlara ücretsiz diyetisyen desteği de veriyor.

Spor etkinliklerinin yapıldığı yerler ve saatleri

Turgut Özal Spor Salonu
Salı-Perşembe : 09.00-10.00
Çarşamba-Cuma :15.00-16.00

DokumaPark
Salı-Perşembe: 08.00-09.00
Çarşamba-Cuma : 08.00-09.00

Adnan Menderes Yüzme Havuzu
Salı-Perşembe: 10.00-11.00
Çarşamba-Cuma: 15.00-16.00

Kaynak: https://www.kepez-bld.gov.tr/index.php