Kepez’de İstihdamda Güç Birliği

Kepez Belediyesi ve Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü arasında ‘İş İstihdamı Yönlendirme Protokolü’ imzalandı. Protokol çerçevesinde; iş arayanlar işverenlerle buluşturulacak.

0
521

Kepez Kariyer İş Geliştirme Merkezi ile yüzlerce kişiye iş kapılarını aralayan Kepez Belediyesi, şimdi de istihdam gücünü sanayi devi Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ile birleştirdi. ‘İş İstihdamı Yönlendirme Protokolü’ Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Organize Sanayi Bölge Müteşebbis Heyet Başkan Vekili, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar ve Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürü İlhan Metin arasında imzalandı.

İmza töreninde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, iş kapılarını aralayan Kepez Kariyer İş Geliştirme Merkezi’nin çok kısa sürede çok önemli işlere imza attığını vurgulayarak Kepez Belediyesi ve OSB arasındaki iş birliğinin hem iş dünyası hem de iş arayanlar açısından çok verimli neticeler doğuracağına değindi.

Antalya Organize Sanayi Bölge Müteşebbis Heyet Başkan Vekili, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar’da “En büyük sorumuz genç işsizliğimiz. Biz sanayiciler olarak şehrimize katma değer sağlamaya devam etmek arzusu içerisindeyiz. Birlikte çalışma konusu zaten geçmişten beri dile getirdiğimiz bir konu” dedi.