Kepez’de Drift Heyecanı

Kepez Belediyesi tarafından ‘3’üncü Kepez Drift ve Tuning Fest’ etkinliği düzenlendi. Gençlerin çevreyi rahatsız etmeden adrenalin ve hız tutkularını yasal ortamlarda yaşayabilmeleri amacıyla gerçekleştirilen festivalde, 65 araç drift yaparken, 35 tuning kulübü de yaklaşık 450 modifiye edilmiş araç sergiledi. Antalya dışından da katılımların olduğu festivali 10 bin hız tutkunu izledi.

0
588

Hasan Doğan Stadı yanında düzenlenen ‘3’üncü Kepez Drift ve Tuning Fest’ etkinliğine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de katıldı. Yarışları büyük bir heyecanla izleyen Başkan Hakan Tütüncü, 2 araç ile yaptığı drift şov ile hız tutkunu gençlerin heyecanına ortak oldu.

Tuning bölümündeki stantları tek tek gezen Tütüncü, katılımcılarla da hatıra fotoğrafı çektirdi. Drag pistinde yine drag yarışları gerçekleştireceklerini duyuran Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Önümüzdeki yıl arabalara merak duyan siz gençler için, güzel bir ‘Nostaljik Arabalar Müzesi’ni hizmete açacağız. Kazasız belasız güzel günler diliyorum” diye konuştu. Kepez Belediyesi’nin düzenlediği 3’üncü Kepez Drift ve Tuning Fest etkinliği gün boyunca heyecanlı anlara sahne oldu.