Keepfit Kids Cimnastik 2’nci Şubesi ile Şimdi de Konyaaltı’nda

2-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik jimnastik odaklı çalışmalar yürüten Keepfit Kids Cimnastik Sportif Beceri ve Koordinasyon Merkezi, yeni şubesi ile daha çok çocuğa ulaşmayı ve sporu sevdirmeyi hedefliyor.

0
1513

Keepfit Kids Cimnastik, Antalya’da ilkleri gerçekleştirme hedefiyle çıktığı yolda, çalışmalarına hızla devam ediyor. Lara Şirinyalı’dan sonra Konyaaltı Uncalı Bölgesi’ndeki 2’nci şubesini de faaliyete geçiren merkez, yaptığı çalışmalar ile çocukların fiziki ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunuyor.

Keepfit Kids Cimnastik’te yapılan jimnastik odaklı sporlar, çocuklarda denge, kuvvet, çabukluk, esneklik, el-göz, sinir-kas koordinasyonun gelişmesine büyük fayda sağlarken aynı zamanda çocuklara, vücutlarını bilinçli bir şekilde kullanabilme yeteneği kazandırıyor. Merkez, çocukların erken yaşta spor yapmaya başlayarak, yaşam boyu bu alışkanlığı korumalarını amaçlıyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleşen kurslarda, çocuklara, güvenli bir ortamda, spor yapma imkanı sunuluyor.

Eğitimlerde kullanılan malzemelere çok önem veren Keepfit Kids Cimnastik, teknolojideki yenilikleri de yakından takip ediyor. Sporun eğlenceye dönüştüğü yer Keepfit Kids Jimnastik Sportif Beceri ve Koordinasyon Merkezi, üyelerinin sağlıklı ve zinde kalmalarına yardımcı olarak yaşamlarına pozitif yönde etki ediyor.