Kazada Türel’de Yaralandı

0
355
http://www.gercekalanya.com/

Antalya’nın Serik ilçesinde otomobille minibüsün çarpıştığı kazada AK Parti yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile Antalya Belediye eski Başkanı Menderes Türel ve Samsun Büyükşehir Belediye eski Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz yaralandı.

Saat 19:00 civarında Serik ilçe merkezinden geçen D400 karayolunun DSİ mevkisinde meydana gelen kazada sürücülerin kimliği henüz açıklanmadı. 06 VTJ 22 plakalı otomobil ile AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel ve Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın bulunduğu 07 SE 947 plakalı minibüs çarpıştı. Kontrolden çıkan minibü refüjdeki palmiye ağacına çarparak durdu.

Kazanın ardından olay yerine birçok polis ve ambulans ekipleri sevk edildi. İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan Mehmet Özhaseki, Menderes Türel ve Yusuf Ziya Yılmaz ambulans ile Serik Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Türel ve yılmaz’ın ayakta tedavi edildiği ve sağlık durumlarının iyi olduğu belirtilirken Mehmet Özhaseki’ye müdahalede bulunulduğu kaydedildi.

Kaynak: https://www.gunhaber.com.tr/