İlkay Selçuk Zirveye Koşuyor

0
317

Rap ve Hip Hop müzik piyasasının iddialı ismi İlkay Selçuk, son çalışması ‘Yorgunum’ ile tüm dijital platformlarda yerini aldı. Selçuk, yeni şarkısında ünlü isim Yeliz Yeşilmen ile düet yaptı.

‘Kural Yok’ isimli şarkısı ile geniş bir hayran kitlesi edinen Rap ve Hip Hop şarkıcısı İlkay Selçuk, son çalışması ‘Yorgunum’ ile tüm dijital platformlarda yerini aldı. Kısa sürede tıklanma rekoru kıran şarkı, dinleyicilerin büyük beğenisini kazandı. Özgün yorumuyla sektöre farklı bir soluk getiren sanatçı, güzel tepkiler aldığını ve müzik severleri, yeni eserlerle buluşturmaya devam edeceğini belirtti. 

Başarı Basamaklarını Hızla Tırmanıyor

2004 yılında girdiği müzik piyasasında adım adım ilerleyerek giderek daha geniş kitlelere sesini duyuran Rap sanatçısı ve söz yazarı İlkay Selçuk, 13 Nisan Basel / İsviçre doğumlu. 8 yaşında Türkiye’ye dönüş yapan Selçuk, ortaokul ve liseyi Yozgat’ın Sorgun ilçesinde okudu. Zaman içerisinde çocukluk hayali Rap müziğe ilgi duymaya başlayan sanatçı, 2020 yılında ‘No Rules’ (Kural Yok) şarkısıyla sektöre hızlı bir giriş yaptı. Seri bir şekilde yeni eserler üretmeye ve söz yazmaya devam eden Selçuk, yeni projeler için stüdyoda aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor.  Hot Wave Music Company’in kurucusu ve sanatçısı olan İlkay Selçuk,  kariyerine Hot Wave Music Company’de devam ediyor.