Hüray Hügül Geçtiğimiz Aylarda Bir Dizi Keyifli Etkinliğe Katıldı.

0
468

Expert Summit 2019 Abu Dabi

Ekim başında gerçekleştirilen dünyanın her yerinden 500’e yakın doktor katılımcısıyla dünyadaki son gelişme ve araştırmaların paylaşıldığı, estetik, dermatoloji, güzellik, yeni teknikler üzerine uygulamalı anlatımlar ve uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen ’Uzmanlar Zirvesi’ne Türkiye’den davet edilen sayılı hekimlerden biri olarak katılan Uzm. Dr. Hüray Hügül, gelişim ve son teknoloji takibi konusunda başarısını kanıtlıyor.

Abu Dabi’de gerçekleştirilen etkinlikte, değerli hekimler saygıdeğer Abu Dabi Emirinin sarayında ağırlanarak, başkentin önemli güzellikleri ve bilgileri hakkında bilgi sahibi oldu. Oldukça verimli geçen zirvede, güzel dostluklar ve yeniliklere ışık tutacak bilgiler eşliğinde ülkeye döndüğünü söyleyen Uzm. Dr. Hüray Hügül, başarılı olmanın yolunun hep dinamik kalmaktan geçtiğini de sözlerine ekledi.

Estetik Dermatoloji Seminerleri

Bilimsel çalışmaların, yenilikçi yöntemlerin dile getirildiği, dünya standartlarının yakından takibi ve kaliteli hizmet verebilmek adına düzenlenen bu etkinliklerde estetik dermatoloji expertleri bilgilerini paylaştı. Uzman ve tecrübeli kişilerin titizlikle seçildiği bu seminerler, yeni gelişen teknolojileri en güncel araştırmaları ve uygulamaların aktarılması açısından önemli yer tutmakta.

Altın Portakal Film Festivali

Bu yıl 56.’sı düzenlenen Altın Portakal Film Festivali çok sayıda katılımcı ve ünlünün eşlik ettiği görkemli bir gece ile açılışını gerçekleştirdi. Açılış gecesine değerli dostları ve ailesiyle birlikte davetli olarak katılan Uzm. Dr. Hüray Hügül, başarılı sanatçı Mert Fırat ile aynı karede yer aldı.

Hügül, Fırat hakkında “Hayranlık duyduğumuz başarılı tiyatro, sinema ve dizi oyuncumuz. Geçen sezon ‘Ufak Tefek Cinayetler’deki oyunculuğu ve gerçek hayattaki yardımsever karakteri ile hepimizi büyülemişti” diyerek görüşlerini belirtti