HEYECAN YEŞİLBAYIR STADYUMU’NDA

0
111

“Gümbür gümbür geliyoruz”

Döşemealtı Belediyesi ile  Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik Ve Spor Kulübü iş birliği ile düzenlenen U 17 30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol Turnuvası için start verildi. 

HEYECAN YEŞİLBAYIR STADYUMU’NDA

Döşemealtı genelinde sportif faaliyetlerin özendirilmesi, çocukların ve gençlerin erken yaşlardan itibaren kötü alışkanlıklardan uzak tutularak spor yapmaya teşvik edilmesi amaçlarıyla düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol Turnuvası 22 Ağustos’da başlıyor. Yaklaşık 9 gün sürecek ve 30 Ağustos’da sona erecek.  Bu heyecana 6 takım iştirak edecek. Antalyaspor, Alanyaspor, CK Spor, Lara Spor, Yenikapı Gençlerbirliği ve Serik Cumalıspor.  30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında; 22 Ağustos – 30 Ağustos tarihleri arasında Yeşil Bayır Stadyumu’nda gerçekleşecek.

ŞAMPİYONLUK PAROLASI

“Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik Ve Spor Kulübü olarak tüm amatör sportif faaliyetlere önem veriyoruz” diyen Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik Ve Spor Kulübü As Başkanı Ferit Sezer, “İlçemizde yapılacak olan sportif faaliyetlere yoğunlaştık. Gümbür gümbür geliyoruz. Süper Amatör ligde işe şampiyonluk parolasıyla hazırlık yapıyoruz.  Hemen hemen tüm branşlarda alt yapı çalışmalarına başladık. Spor Tesisleri olarak sıkıntımız yok. Alt yapıya önem veriyoruz.  Çok yakında küçük yaş gruplarında gençlerimizin spordaki başarısı bunu gösterecektir. Ancak önce sporu seveceğiz sonra başarı arkasından gelir” dedi.