Her Kurban Lösemili Çocuklara Can

0
301

LÖSEV bu zor günlerde her zamankinden çok çalışarak, kanser hastası ailelerini yalnız bırakmıyor.

Salgının başladığı andan itibaren hastalarına desteklerini arkalıksız sürdüren Lösev Vakfının Kurban Bayramı için hazırladığı projeyi sizler için derledik.

İşte projenin detayları:

” Kurban Bayramı’nda Diyanet İşleri Başkanlığı’nın icazet, cevaz ve esasları doğrultusunda LÖSEV’e vekalet vererek kurbanlarınızı dini usullerle kestirebilir, nakdi bayram bağışlarınızla lösemili çocuklarımıza ve kanserli hastalarımıza hayat verebilirsiniz.

Kurbanlarınızı vekaleten Türkiye’de kesiyor ve dağıtıyoruz

Kurban ibadetinizle lösemili bir çocuğun iyileşmesine vesile olarak Allah’a ve onun emirlerine bağlılığınızı gösterebilirsiniz. Kurbanın esası takvanız, yani ona olan samimi saygınız, kalpten gelen niyetiniz ve yapacağınız iyiliklerinizdir.

Sizden vekalet alakar tam 14 yıldır hijyenik et kombinalarında, sin görevlisi ve noter huzurunda kurbanınızı kesiyor; Lösemili Çocuklarımıza ve tüm kanser hastalarımıza 12 ay boyunca dağıtıyoruz.

‘Kurban Bayramı Bağışları’nızla yurt dışı ilacından, yoğun bakımına, maddi ihtiyaçlarınızdan beyaz eşyalarına kadar tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.”

Kurban Bayramı bağış projesiyle ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.losev.org.tr/v6 adresini ziyaret edebilirsiniz.