Hentbolda Dev İş birliği

Türkiye’de kadın hentbolunda ekol olmayı başaran ve 13 yıllık Süper Lig yolculuğunda 4’ü şampiyonluk üzere 10 kupa sığdırmayı başaran Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımının resmi sponsoru Corendon Airlines oldu. İki kurum arasında 2019-2020 sezonunu kapsayan sponsorluk anlaşması The Marmara Otel’de düzenlenen basın toplantısıyla imzalandı.

0
1192

Toplantıya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Corendon Airlines Yönetimi Kurlu Başkanı Yıldıray Karaer, Muratpaşa Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu Murat Şimşek, Hentbol Şube Sorumlusu Özcan Yılmaz, Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı antrenörü Birol Ünsal ve takım kaptanı Diğdem Hoşgör katıldı.

Basın ilgisinin son derece yoğun olduğu toplantıda Paşanın Melekleri tam kadro yer aldı. Kulüp yönetim kurulu üyeleri de toplantıda hazır bulundu. Toplantıda, Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyespor’un son 4 yıl içinde ülkenin çocuklarının spor olanaklarından yararlanmasında ve sporcu yetiştirmede büyük bir başarıya imza attığını söyledi. Uysal, “Bizim sporda hedeflediğimiz şeyleri kendi alanında başarmış olan Corendon Airlines, takımızı desteklemeye karar verdi. Bundan çok memnunuz, çok teşekkür ediyorum” dedi.

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Karaer ise “Antalya merkezli bir turizm firması olarak şehrimizin en önemli değerlerinden biri olan Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol takımına sponsor olmak bizim için çok önemli ve mutluluk kaynağı” diye konuştu. Konuşmaların ardından Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı ve Corendon Airlines arasında 2019 – 2020 sezonu resmi sponsorluk anlaşması Başkan Uysal, Kulüp Başkanı Murat Şimşek ve Yıldıray Karaer tarafından imzalandı.

İmzaların ardından Kulüp Başkanı Şimşek, Ümit Uysal ve Yıldıray Karaer’e üzerinde isimlerinin yazılı olduğu ‘07’ numaralı forma ederken, tören aile fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.