Hayal Ettiğinizden Çok Daha Fazlası Kumm Balık’ta

0
491

MNVO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Manavoğlu, kardeşi Metin Manavoğlu, Egda Group’un sahipleri Rıza Atçı ve Hüseyin Şam’ın ortaklığında hayata geçen Kumm Balık Lara’da açıldı.

4 başarılı iş insanının ortaklığında açılan Kumm Balık, 26 Ekim Pazartesi günü Antalyalılara merhaba dedi. Açılışa ortakların yakın çevresi ve kentin tanınmış simaları akın etti. Yoğun ilgiden oldukça memnun olan Mehmet – Metin Manavoğlu ile Rıza Atçı ve Hüseyin Şam, açılışa gelen davetlilere verdikleri destek için teşekkür etti. Açılışta kurdele kesimini Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere gerçekleştirdi. Kurdele kesimi sonrası davetliler, restoranın özel tatlarını deneyimleyerek keyifli vakit geçirdi.

Her Yönüyle Farklı
Mekan, muhteşem manzarası, sıcak atmosferi, şık ve estetik dekorasyonu ile beğeni topladı. Leziz deniz mahsulleri, mezeler, salatalardan oluşan zengin menüsü ile iddiasını ortaya koyan restoran, Antalya’nın seçkin lezzet durakları arasında yer alarak yeni müdavimler yaratacak. Kumm Balık’la Akdeniz’de yaşamanın keyfini ve huzurunu tadacaksınız.