Figen Sayın’dan Görkemli Açılış

Antalya’nın tanınmış simalarından Akdeniz Girişimci İş kadınları Derneği (AGİDER) Başkanı Dr. Figen Sayın Tekelioğlu Caddesi üzerindeki yeni kliniğinin açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi.

0
1854

Yıllardır Antalya’da adından başarıları ve sivil toplum örgütlerindeki çalışmaları ile söz ettiren Dr. Figen Sayın’ın yeni kliniği ‘Dr. Figen Health&Beauty’nin açılışında kurdele kesimini, İyi Parti Antalya Milletvekili Hasan Şubaşı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan yaptı.

Açılış törenine Antalya 26’ncı dönem AK Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED), Akdeniz Girişimci İş kadınları Derneği (AGİDER) ve pek çok sivil toplum kuruluşu başkanları ve üyeleri, oda başkanları ve üyeleri olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Görkemli davette, bir konuşma yapan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yatırımlarından dolayı Dr. Figen Sayın’a teşekkür ederken ”Güzel olmak her kadının hakkıdır” dedi. Davete katılanlar Figen Sayın’a başarılar diledi. Kurdele kesiminin ardından davetliler, kliniği gezdi.