Etkinlikler EXPO’ya Taşınsın Çağrısı

Tarım Orman İl Müdürü Mustafa Özen Antalya Tenis İhtisas Kulübü’nde (ATİK) Muharrem Koç başkanlığında düzenlenen Salı Grubu toplantısına katıldı.

0
209

Davet sahipliğini Dr. Fatih Çaylak’ın yaptığı Salı Grubu’nun toplantısında, İl Müdürü Özen, Antalya’nın Aksu ilçesi sınırları içindeki EXPO 2016’daki son durum ve gelişmeler hakkında bilgi verdi.

Salı Grubu üyelerinin yanı sıra akademisyenlerin ve meslek örgütlerinden yetkililerin de katıldığı toplantıda İl Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Özen, 2016 yılında 6 ay devam eden EXPO organizasyonundan sonra bu alanı yaşatmak istediklerini söyledi.

Antalya’da başta Cumhuriyet meydanındaki etkinlikler olmak üzere şehir merkezindeki birçok organizasyonun EXPO’da yapılabileceğini anlatan Özen, “Üniversitenin mezuniyet törenleri de EXPO’da yapılabilir. Halkın böyle bir ön yargısı yok. Başta Büyükşehir olmak üzere bu alana sahip çıkılması gerekiyor. Şehir içindeki tüm etkinlikler EXPO’ya taşınmalı” dedi. Toplantı Salı Grubu başkanı Muharrem Koç’un teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi.