Cem Kınay, ANTGİAD’a Konuk Oldu

Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) Genişletilmiş Olağan Üye Toplantısı, Başkan Mustafa Cengiz, dernek üyesi iş insanları, misafirler ve Dr. Cem Kınay’ın katılımıyla Hotel Su’ da gerçekleşti.

0
567

Hotel Su’da gerçekleşen programın açılış konuşmasını yapan Başkan Mustafa Cengiz, ileriye dönük yapacakları faaliyetlerden bahsetti. Toplantının konuğu Dr. Cem Kınay ise Geleceğin Yıldızı‘ konulu sunum yaptı.

Turizmin sürekli geliştiğini aktaran Kınay “Her şey dahil paketi, Türk turizmine çok şey kattı. Turizmde yeni trendler oluyor. Doğa, doğallık, lezzet, tarih, coğrafya, tasarım, dijitalleşme turizmdeki önemli trendler. Turizmde yerelleşme çok önemli. Türkiye’de ‘millileşme’ diye tabir ediliyor ama doğrusu ‘yerelleşme’. Dünyada yerelleşme var. Avrupalı, Antalya’ya Avrupa’yı görmek için gelmiyor, doğayı, kültürü, lezzetleri, coğrafyayı yerel olanı görmek için geliyor” dedi.

Kınay, herkesin geleceğinin yıldızı olması gerektiğini vurgulayarak, 50 yaş grubunun sağlık için çok para harcadığını, artık insanların uzun yaşamak istediğini belirtti. Katılımcıların sorularını tek tek yanıtlayan Sayın Kınay’a günün anısına ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz teşekkür hediyesi takdim etti. Fahri üyeye fahri üyelik belgesi takdim edilirken, yeni üyelere de üyelik belgesi takdim edildi. Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.