Burcu Esmersoy’dan İtiraf

0
670
https://www.medyatava.com/

Ünlü sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy, Uzm. Psk. Gökhan Çınar’ın Youtube kanalından yayınlanan programına konuk oldu. Hayatıyla ilgili bir takım gerçekleri ilk kez anlatan Burcu Esmersoy zaman zaman gözyaşlarına engel olamadı.

5 yaşındayken babasının başka bir ailesinin olduğunu öğrendiği için anne ve babasının ayrıldığını, bu sebepten babaannesi ve dedesi ile büyütüldüğünü anlatan Esmersoy. ‘’ Annem başka bir evlilik yaptığı için 18 yaşına kadar anneme ‘Teyze’ demek zorunda kaldım. Üvey çok muhteşem bir insandı. Onun hakkını ödeyemem ama annemin hakkını bilmiyorum. Hatta bir gün yanlışlıkla anneme ‘anne’ dediğim için tokat yedim. ‘’ dedi.

Yıllar öncew babasıyla arasındaki sorunlardan dolayı gündeme gelen Esmersoy, hayatı hakkında bilinmeyen bir gerçeği anlattı. Esmersoy sözlerine söyle devam etti:

‘’Bir baba nasıl olması gerekiyor bilmiyorum. Babamın sadece beni yersiz yere azarladığını biliyorum. Babalarıyla ilişkileri çok iyi olan kız arkadaşlarım hayata karşı daha güvenli, hayatlarına giren erkeklerle daha rahat olabildiklerini gördüm. Babayla ilgili sorunları çözemedim. Babamla hiç görüşmüyordum, ablam ‘Babam çok hasta istersen bir pişmanlık yaşamamak için görüşelim. Seni görmek istiyor dedi.

‘’Babanla ilgili bir ana git denildiğinde hep evdeki küçük tuvalete kapatılıp hortumla hiç acımadan bana vurduğunu hatırlıyorum. 3-4 yaşındaki bir çocuktum. Çok gereksiz ve sebepsiz buluyorum bunu.’’

Kaynak: https://www.gecce.com/