Bergüzar Korel Göz Yaşlarını Tutamadı

0
244
https://www.bursahakimiyet.com.tr/

Başarılı oyuncu Bergüzar Korel, göz yaşlarını tutamadığı videoda SMA hastası çocuklar için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan ve Sağlık Bakanlığından yardım istedi.

Sosyal medya hesabından sık sık SMA hastası çocuklar için paylaşım yapan Bergüzar Korel “Aldığım nefesten utanıyorum” diyen oyuncu şöyle devam etti:

Çok özür diliyorum. Böyle bir videoyu gerçekten koymak istemezdim ama ben artık gördüğüm şeylere çok üzülüyorum. Sizin desteğiniz istiyorum. Biraz önce Umut bebeğin sessizce içine ağladığı videosunu paylaştım. Gerçekten duygu sömürüsü yapmıyorum ama ben bir anne olarak bu çocukların bu haline dayanamıyorum. Lütfen sizden rica ediyorum. Bu çocukları sahiplenin. En azından Türkiye’de hakkı olan ilaçları almalarını sağlayın. Sağlık bakanı Fahrettin Koca’ya ve Sağlık Bakanlığı’na yalvarıyorum bu çocukların sesini duyun. Henüz Şubat ayında dünyaya gelmiş bu yavru hakkı olan ilacı alamadığı için şu an Adana sıcağında evde her yeri hortumlar bağlanmış bir şekilde hayatını sürdürmeye çalışıyor. Ben buna dayanamıyorum ve bazı aldığım nefesten utanıyorum

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/kelebek-magazin/