Başkan Esen’den Rektör Özkan’a ziyaret

0
215
KAYNAK: konyaaltı-bel.tr

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’ı makamında ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Özlenen Özkan’ı ziyaret etti. Özkan’ın makam odasındaki ziyarette Başkan Esen, rektöre yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Üniversitelerin şehrin kalkınmasında ve gelişmesinde lokomotif görevi üstlenen kurumların başında geldiğini dile getiren Semih Esen, “Akdeniz Üniversitesi’nin de bu anlamda ilçe sınırlarımız içerisinde olması kentimizin gelişimi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda üniversitemizle ilçemizin gelişmesi ve güzelleşmesi adına projeler üretmek, işbirliği ve fikir alış verişinde bulunmak bizim için de büyük onur vesilesi olacaktır. Üniversitemizin değerli bilim insanlarının görüş ve önerilerine her zaman açık olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

Rektör Özlenen Özkan da Başkan Semih Esen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Başkan Esen, ziyaretin anısına Rektör Özkan’a özel tasarlanmış plaket ve çiçek hediye etti. 

KAYNAK: konyaaltı-bel.tr