ATSO’dan Normalleşme Toplantısı

0
281


Antalya Ticaret ve Sanayi Odasi (ATSO) Başkanı Sayın Davut Çetin ve Antalya Valisi Sayın Münir Karaloğlu tarafından ‘Antalya’da Kontrollü Normal Yaşama Dönüş’ konusunda bir basın toplantısı düzenlendi.

ATSO Başkanı Sayın Davut Çetin toplantıda, normalleşme sürecini Antalya Valisi Münir Karaloğlu ile değerlendirirlen moral verici konuşmalarda bulundu.

Davut Çetin, “Antalya olarak çok şanslıyız. Çünkü ekibin başında sayın valimiz var ve kendisiyle çalışmaktan gurur duyuyorum. Pandeminin en yoğun yaşanacağı iller arasında dördüncü sırada gösteriliyordu, ancak 81’inci sıradayız. Antalya çok iyi yönetildi ve Antalya’yı çok iyi koruduk. Önümüzdeki süreçte çok hızlı çıkışa ihtiyacımız var. Dünyanın en iyi korunan ülkelerinden biri Türkiye, Türkiye’de de en iyi korunan illerin başında Antalya” açıklamasında bulundu.

Münir Karaloğlu ise pendemi ile mücadelede Antalya’nın en başarılı iller arasında olduğunu söylerken, ”Bu yüzden ülkenizle, şehrinizle, yöneticilerinizle ve alınan tedbirlere uyan vatandaşlar olarak kendinizle gurur duyun. Çünkü bu başarı Antalya’da yaşayan vatandaşların çok bilinçli olmasından kaynaklanıyor. Hep beraber elde ettiğimiz bir başarı” ifadesinde bulundu.

Kaynak: http://www.gunhaber.com.tr/