ATSO’dan ‘Antalya 4.0 Projesi’ Raporu Tanıtım Toplantısı

2018 yılında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından başlatılan ‘Antalya 4.0’ çalışmalarının ilk ürünlerinden birisi olan Antalya 4.0 Raporu'nun tanıtımı ATSO Başkanı Davut Çetin tarafından, DoubleTree by Hilton Antalya City Centre'da düzenlenen toplantı ile gerçekleştirildi.

0
516

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2018 yılında başlatılan ‘Antalya 4.0’ çalışmalarının ilk ürünlerinden Antalya 4.0 Raporu’nun tanıtım toplantısı 17 Ekim günü basın mensuplarının yoğun katılımı ile gerçekleşti. Toplantıya Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Atılgan, yönetim kurulu üyeleri, ile rapora katkı koyan akademisyenler ve çok sayıda basın mensubu katıldı. 

Toplantıda, Antalya 4.0 çalışmalarıyla ilgili bilgi veren ATSO Başkanı Davut Çetin, “Antalya 4.0 kavramıyla hem endüstri 4.0 hem de akıllı kent teknolojilerinin kente ve sektörlere uygulanmasını kastediyoruz” dedi. Çetin, “Antalya 4.0 sadece ATSO’nun çalışması veya projesi değildir. Antalya Valimiz sayın Münir Karaloğlu bu proje çalışmalarına bizzat katılmış, vizyon katmıştır. Bu vesile ile sayın valimize tekrar teşekkür ediyoruz” dedi. Konuşmaların ardından çeşitli sunumlar gerçekleştirildiği toplantı, soru cevap bölümü ile sona erdi.