Aralık Ayı Vizyon Filmleri

0
452

Jumanji: Yeni Seviye

Jumanji: Yeni Seviye
Vizyon Tarihi: 13 Aralık 2019
2017 yapımı ‘Jumanji: Vahşi Orman’ın devam halkası olan ‘Jumanji: Yeni Seviye’nin başrolünü bir kez daha Dwayne Johnson üstleniyor. Her biri özel güçlere sahip avatarlara dönüşen dört arkadaşın mahsur kaldıkları ‘Jumanji’nin devam halkasında ekip yeniden bir araya geliyor, ama bu kez oyunun kurallarının değiştiğini görüyorlar. Ayrıca aralarından birini kurtarmak için ‘Jumanji’ye geri dönmek zorundalardır. Ancak ‘Jumanji’ye geri döndüklerinde hiçbir şeyin bekledikleri gibi olmadığını fark ederler. Ekip, dünyanın en tehlikeli oyunundan kaçabilmek için, kurak çöllerden karlı dağlara uzanan yollara meydan okumak zorunda kalır.

Güzelliğin Portresi

Vizyon Tarihi: 13 Aralık 2019
Senelerdir görüşmediği babası ile ilgili önemli bir haber alan ‘Nisan’, kızı ve eşi ile birlikte baba evine döner. Yıllar önce kaçarak uzaklaştığı bu köşkte tuhaf şeyler olmaktadır. Bir yandan kaçtığı geçmişi ile yüzleşme, bir yandan babasıyla ilgili sır perdesini kaldırmaya çalışan polis memurunun sorgulamaları ‘Nisan’ı köşeye sıkıştırır. Köşkte neler olmaktadır? Babasının baş yapıtı olan resimdeki kadının gizemi nedir? Geçmiş kabuslarıyla yeniden karşılaşan ‘Nisan’, kendisini ve ailesini koruyabilmek için bu gizemi bir an önce aydınlatmak zorundadır.

Skandal


Vizyon Tarihi: 20 Aralık 2019
Biyografik film ‘Bombshell/Skandal’, başta Gretchen Carlson ve Megyn Kelly gibi televizyon emekçileri olmak üzere birçok kadının, medya patronu Roger Ailes’ın iş yerinde yarattığı istismar ve taciz düzenini ifşa etmeye çalışmalarını konu ediniyor. 2016’da televizyon yorumcusu Gretchen Carlson’ın ilk açıklamasının ardından Megyn Kelly ve birçok kadının cesurca olayları su yüzüne çıkarmasıyla Roger Ailes’ın itibarının sarsılması da kaçınılmaz olmuştu. Nicole Kidman Gretchen Carlson’ı, Charlize Theron Megyn Kelly’i canlandırırken, olayların merkezinde bulunan Ailes’ı ise John Lithgow hayat veriyor.

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi

Vizyon Tarihi: 20 Aralık 2019
‘Kylo Ren’, ‘Büyük Lider Snoke’u öldürmesinin ardından İlk Düzen’in yeni Büyük Lider’i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi umutsuzluğa kapılmaktadır. ‘Luke Skywalker’ın ‘Güç’le birleşmesinden sonra ‘Rey’ kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmiştir. ‘Kylo Ren’ ve ‘Rey’in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen’de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Giderek acımasızlaşan ‘Kylo Ren’, onu yenmek için sürekli çalışan ‘Rey’, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direni’i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir