ANTGİAD 30. Yılını Kutladı

Antalya Genç İş insanları Derneği (ANTGİAD), kuruluşunun 30’uncu yılını düzenlenen balo ile kutladı. DoubleTree by Hilton Antalya City Centre'da düzenlenen gala gecesine, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

0
348

Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD), 30’uncu kuruluş yılını düzenlenen geceyle kutladı. DoubleTree by Hilton Antalya City Centre’da düzenlenen baloya; Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ali Bahar, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi Cihangir Deniz, dernek üyeleri ve davetliler katıldı. Gece saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.


Gecede konuşan ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz, yapılacak genel kurulla birlikte 22. dönem başkanlık görevine Osman Sert’in geleceğini söyledi. Cengiz, “1990 yılında 11 iş insanı tarafından kurulan derneğimiz 30’ncu yılını kutluyor. Şu ana kadar maddi ve manevi destekte bulunduğumuz 2 bin öğrencimize her yıl yenilerini eklemek istiyoruz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen şehrimizin geleceğinin tasarımında aktif rol oynamalıyız” dedi.

Yapılacak genel kurulda ANTGİAD’ın yeni başkanı olacak Osman Sert, “Bir şeyleri değiştirebilirsek çok mutlu olacağız. Kimsenin kalbini kırmadan, tüm dostlarımın rızasıyla bu görevi üstlenmek istiyorum. Tüm üyelerimizi ve misafirlerimizi genel kurulumuza davet ediyorum. Göreve geldikten sonra da tüm Atatürk ilkeleri ışığında Antalya’mız için güzel projeler için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu. Konuşmaların ardından mevcut yönetim kurulunda yer alan kişilere teşekkür plaketi verildi. Geceye katılanlar müzik dinletisiyle geç saatlere kadar eğlendi.