Antalyaspor A.Ş. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Antalyaspor A.Ş. Olağan Genel Kurulu Atilla Vehbi Konuk Tesisleri Suphi Türel Kongre Salonu’nda gerçekleştirildi.

0
538

Divan Kurulu’nun oluşturulması ile başlayan genel kurulda Kamile Gülgün Yıldırım Divan Kurulu Başkanı, Hakan İrban, Mehmet Çelik ve Cenk Soyer ise divan üyeliklerine seçildi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra iki döneme ait faaliyet raporu, mali tablolar ve bilanço, genel kurul üyeleri ile paylaşıldı.

Yönetimler Ve Bilanço İbra Edildi

Daha sonra yapılan oylamada; 01.01.2018-31.12.2018 tarihleri arasında göre yapan yönetim kurulu ile 01.01.2019-31.05.2019 tarihleri arasında görev yapan yönetim kurulu, ardından iki döneme ait faaliyet raporu, mali tablolar ve bilanço oy birliği ile ibra edildi.
Bir sonraki gündem maddesinde, istifa eden yönetim kurulu üyelerinin yerine göreve gelen
yönetim kurulu üyelerinin onaylanmasını içerdi ve bu madde de oy birliği ile kabul edildi.

Birlik Ve Beraberlik Vurgusu

Dilek ve temenniler bölümünde Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk bir konuşma yaptı. Futbol takımındaki giderlerin kesilmesi adına önemli hamleler yapıldığını belirten Başkan Öztürk, “Türk futbolunun gelirler seviyesine bakıldığında iç açıcı bir durum yok. Yeni vergi yükümlülükleri de gelecek. Yeni döneme alışmamız ama bu sırada birlik olmamız lazım. Önemli olan birlik ve beraberlik. Ortak hedefimiz Antalyasporumuzun iyi yere gelmesi. Bizler de bunun için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi. Genel Kurul yapılan bu konuşma ile sona erdi.