Antalya Güçbirliği Platformu Yeni Sezonu Açtı

Antalya Gönüllü Sivil Toplum Kuruluşları Güçbirliği Platformu yeni sezonunun açılışı Double Tree By Hilton Oteli’nin toplantı salonunda yapıldı.

0
1106

Derneklerin projelerinin konuşulduğu ve yeni sezonun planlanmasının yapıldığı açılış toplantısı Güçbirliği Platformu Yürütme Kurulu Başkanı Canan Tungar’ın yönetiminde gerçekleştirildi. Toplantıya Milli Düşünce Merkezi Derneği Başkanı ve Eski Antalya İl Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Figen Sayın Yıldıran, Akdeniz Reklamcılar Derneği Üyesi Güldal Siğinç’in yanı sıra Güçbirliği Platformu bünyesinde yer alan birçok derneğin başkanı ve temsilcisi de katılım gösterdi.

Başkan Tungar, sivil toplum kuruluşları olarak güçlü olmanın ve güçlü kalmanın vurgusunu yaptı. Uzun bir aradan sonra tekrar bir araya geldiklerini belirten Başkan Tungar, her türlü düşünceden olan insanların çok rahat bir şekilde düşüncelerini ifade edeceği bir platform oldukları için ve ülkenin huzuru, sükunu ve sevgisi için yeni sezonun açılışını yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Dernek Başkanlarının bu dönem için uygulamayı düşündükleri projeleri hakkında Güçbirliği Platformu üyeleriyle bilgi alışverişi yapmalarıyla devam eden yeni sezon açılış toplantısı, üyelerin dilek ve temennilerini paylaşmalarının ardından son buldu.