Antalya Galatasaraylılar Derneği’nden Muhteşem Gala

Antalya Galatasaraylılar Derneği, geleneksel yeni yıl galasını gerçekleştirdi. Galada, ünlü futbolcu Fernando Muslera’nın imzaladığı top, 4500 TL’ye satıldı.

0
427

Antalya Galatasaraylılar Derneği, ‘Geleneksel Yeni Yıl Galası’nı bu yıl da Antalya Tenis İhtisas Kulübü’nde (ATİK) gerçekleştirdi. Bu yıl 6.’sı düzenlenen galada, ‘Mustafa Genç Onur Ödülü’nün sahibi iş adamı Taylan Erbaş oldu. Dernek Başkanı Gökmen Güzel, yaptığı konuşmada, “Son 2 yılımız camiamız açısından başarılar ve güzelliklerle dolu geçti. Şu an hedefe mesafeli gözüksek de ligin 2.yarısında performansımızı arttırarak 22.’nci şampiyonluğumuza ulaşacağımıza yürekten inanıyorum. Florya’nın, Mustafa Cengiz başkanımız tarafından yeniden kulübümüze kazandırılması en az elde edilen şampiyonluklar kadar değerli ve anlamlıdır” dedi.

Muslera’nın Topu 4500 TL’ye Satıldı

Tiyatro ve sinema oyuncusu Abdullah Sürekli’nin sunuculuk yaptığı davette gerçekleştirilen açık arttırmada, Galatasaray’ın dünyaca ünlü kalecisi Fernando Muslera tarafından imzalanan ve Galatasaray Futbol Takımı tarafından kullanılan topu, Serikli iş adamı Volkan Kara, oğlu Furkan için 4500 TL’ ye satın aldı. Mezdeke Grubu’nun da sahne aldığı gecenin finalinde, Mayday İstanbul Grubu’nun, solo çalışmalara da başlayan solisti Özge Tezcanlı, muhteşem performansıyla davetlileri geç saatlere kadar coşturdu.