Antalya Beşiktaşlılar Derneği Farkındalığını Ortaya Koydu

Antalya Beşiktaşlılar Derneği, engelli çocuklar ve kadın cinayetleri sonucu öksüz kalan çocuklar yararına büyük bir kahvaltı organizasyonu düzenledi.

0
467

Antalya Beşiktaşlılar Derneği, engelli çocuklar ve kadın cinayetleri sonucu öksüz kalan çocuklar yararına Eski Lara Yolu’ndaki Engelsiz Cafe’de geniş katılımlı bir kahvaltı organizasyonu düzenledi. Kahvaltıdan elde edilen gelir Adalya Vakfı’na bağışlandı.

Kahvaltıya Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Özen, Antalya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mustafa Oğuz, Adalya Vakfı Başkanı Bilal Köleoğlu başta olmak üzere dernek üyeleri ve Antalya’nın tanınmış simaları katıldı. Kahvaltıya Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarları da eşlik ederek tam bir dayanışma örneği sergiledi. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman da telefonla bağlanarak organizasyonu düzenleyenlere teşekkür edip destek verdi.

Antalya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mustafa Oğuz, “Tüm gelirini özel çocuklarımızın eğitimi ve kadın cinayetlerinden bize emanet kalan yavrularımızın geleceği için kullanılmak üzere bağışlayacağımız farkındalık etkinliğimizde Antalya Beşiktaşlılar Derneği Yönetimi olarak ‘Bir yardım bin mutluluk‘ için yola çıktık. Özel çocuklarımızın ve kimsesiz çocuklarımızın yüzünü güldürebilmek paha biçilemez bir duygu. Yardımını ve desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz” dedi. Başta çocuklar olmak üzere etkinliğe katılan herkes, çeşitli animasyon şovlarıyla gönüllerince eğlendi.