Alanya Gazeteciler Cemiyeti Resmen AGF’ye Katılıyor

Alanya Gazeteciler Cemiyeti, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu üyeliğini resmiyete döktü.

0
443

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu’nu (AGF) ziyaret eden Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, AGF Genel Başkanı Mevlüt Yeni’ye Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi tarafından alınan AGF’ye üyelik kararını bir dilekçe ile takdim ederek resmen üyelik talebinde bulundu.

AGF Genel Merkezindeki ziyarette, AGF Genel Başkanı Mevlüt Yeni ile birlikte Genel Başkan Yardımcıları Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan, Burdur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi Adnan Taraşlı ve AGF Genel Sekreteri Rasim Gündüz’de hazır bulundu. Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Coşkun, ” Sorunlarımızı çözmek için bölgesel güç birliğine ihtiyacımız vardır. Alanya bu güce güç katmak için bu kararı almıştır. AGF Genel Başkanı Mevlüt Yeni ile el ele sektörümüz yararına birlikte iyi projelere imza atacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

AGF Genel Başkanı Yeni ise, bölgede güç birliği oluşturmaktan, Alanya Gazeteciler Cemiyeti ile dayanışma içinde sektörün sorunlarını çözmek için el birliği ile çalışmaktan mutlu olacaklarını ifade etti.