Akra Talks’un Konukları Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu Oldu

‘Don Kişot’um Ben’ isimli oyunlarıyla büyük bir beğeni kazanan Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu, Akra Urban Social Lounge’ta gerçekleştirdikleri sohbette; gelen tüm soruları cevaplayarak, katılımcılara keyifli bir gün yaşattı.

0
811

Akra Talks’un 21 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirdiği etkinlikte, konukları, tiyatro ve sinema sanatçısı Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu oldu. 14 yıl aradan sonra Baba Tiyatro aracılığıyla sahnelere geri döndüğünü ifade eden Ozan Güven, geçen sezonu haftada 5 oyunla kapattıklarını ifade ederek ”Antalya’nın kültürel geçmişi, dün veya bugüne sığdırılamayacak kadar büyüktür. Antalya’da Komedi Festivali gibi bir organizasyonun düzenlenmiş olması çok güzel” dedi.

Günay Karacaoğlu ise “Gündelik yaşantımızda hepimiz birer Don Kişot’uz. Bu noktada ne ile mücadele ettiğiniz değil, nasıl mücadele ettiğiniz önemlidir. Don Kişot, yel değirmenleriyle savaşır, ben başka bir şeyle savaşırım” dedi. Söyleşi sonrası dakikalarca alkışlanan Ozan Güven ve Günay Karacaoğlu, hayranlarıyla fotoğraf çektirip, selfie yaptı.