Ajda Pekkan ve Hakan Altun Aşk mı Yaşıyor?

0
163

Beyaz Tv ekranlarınd Artı Dalga ile Söylemezsem Olmaz programını sunan Seren Serengil geçtiğimiz gün yayınında gündemde bomba etkisi yaratacak bir iddia paylaştı.

Seren Serengil, Ajda Pekkan’ın sevgilisiyle ihanet gerekçesiyle ayrılması hakkında konuştu. Canlı yayında açıklama yapan Seren Serengil, Hakan Altun’un ve Ajda Pekkan’ın flört ettiği iddiasında bulundu.

Serengil, açıklamalarına şöyle devam etti: ” Bodrum’da annemin bir yakınından bu bilgiyi aldım. Kadın Ajda Pekkan’ı tanıyor. Ajda, Hakan Altun’la aşk yaşıyormuş. Ben çok desteğim çok mutlu olurlar. İkisi bir düet yapsa yer yerinden oynar. Ben yakıştırdım onları. Mutlu olduklarını da duydum. Şimdi flört aşamasındalar. Baskıdan dolayı inşallah ayrılmazlar” dedi.

Bu iddialara ilk açıklama ise Hakan Altun’un menajerinden geldi. Habertürk’te yer alan habere göre Hakan Altun’un menajeri Süleyman Çakmakçı iddialara açıklık getirdi. Çakmakçı: ” Hakan Bey ve Ajda Hanım yeni projelerinde bir araya gelecek. İkisi de Bodrum’da yaşadığı için projeleri için sık sık buluşuyorlar. Önümüzdeki yıl halk konserleri verecekler.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: https://www.sondakika.com/magazin/